Customer Care Representative
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 5. 2024

Zapewnij światowej klasy obsługę klienta jako Customer Care Representative w globalnej firmie kurierskiej!

Dołącz do międzynarodowej firmy kurierskiej, która dąży do zapewnienia najlepszych usług logistycznych na świecie. W związku z dynamicznym wzrostem poszukujemy utalentowanych i zaangażowanych osób na stanowisko Customer Care Representative z j. angielskim. Będziesz pełnił(a) ważną rolę w zespole, odpowiadając na zapytania, rozwiązując problemy i świadcząc wsparcie dla klientów na całym świecie.

Masz pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta i lubisz pracę z ludźmi? Swobodnie posługujesz się językiem angielskim i chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie? Ta oferta jest dla Ciebie!

Lokalizacja miejsca pracy: Katowice

Oczekujemy

  • doskonałej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętności skutecznego komunikowania się i rozwiązywania problemów
  • zdolności do pracy w dynamicznym środowisku z wieloma otwartymi sprawami
  • doświadczenie w obszarze obsługi klienta (telefoniczna/czatowa/bezpośrednia)
  • pozytywnego nastawienia na rozwiązywanie problemów w celu znalezienia najlepszego rozwiązania dla klienta

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku lub w weekendy - elastyczne dni pracy
  • pracę w systemie dwuzmianowym w godzinach 6-20 (po 8h)
  • pracę z biura zlokalizowanego w Katowicach
  • umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące (z możliwością przedłużenia)
  • benefity pozapłacowe
  • codzienny kontakt z językiem angielskim
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • przyjazną atmosferę pracy

Zadania

  • obsługa zapytań klientów drogą czatową w języku angielskim
  • rozwiązywanie problemów i udzielanie pomocy klientom w zakresie przesyłek, śledzenia przesyłek, rozliczeń oraz wszelkich innych kwestii związanych z naszymi usługami
  • wsparcie klientów w zakresie procesów odprawy celnej w wielu krajach
  • zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta zgodnie z ustalonymi standardami firmy
  • współpraca z innymi działami firmy w celu rozwiązywania problemów klientów i doskonalenia procesów obsługi
  • praca zgodnie z kalendarzami krajów europejskich

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080