Cieśla
  • Szwecja
Cieśla
Szwecja, 0, Szwecja
K.O.B Kobnext Sp. z o.o.
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do grona naszych pracowników !

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o mocnej pozycji na konkurencyjnym rynku usług

budowlanych. Przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług budowlano-montażowych związanych z kompleksową budową obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej, przemysłowych i specjalistycznych, a także modernizacją, rozbudową i adaptacją istniejących budynków oraz wykonywanie prac remontowych w zakresie budownictwa wg najnowszych technologii w kraju i za granicą. Obecnie zatrudniamy około 350 pracowników w tym doświadczoną kadrę techniczno-inżynierską.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac w zakresie ciesielki systemowej
  • Wykonywanie prac w zakresie ciesielki tradycyjnej
  • Pomoc w pracach zbrojarskich i betoniarskich
  • Inne prace budowlane – pomocnicze

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku cieśli
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego mile widziana
  • Umiejętność betonowania
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Regularne i atrakcyjne zarobki (13 euro/h/netto)
  • Stabilne zatrudnienie według umowy o pracę na pełny etat
  • Pełne wyposażenie (odzież i narzędzia)
  • Bezpłatne zakwaterowanie w dobrym standardzie
  • Bezpłatny transport
  • Pracę przy realizacji ciekawych projektów budowlanych za granicą

  • Praca Szwecja
  • Praca za granicą
  • Cieśla Szwecja

  • 113 581
    19 190