Buyer – Private label cosmetic products
  • Powiat piaseczyński
mazowieckie, Powiat piaseczyński, Województwo mazowieckie, Polska
Eveline Cosmetics
3. 6. 2024

Jesteśmy firmą Eveline Cosmetics, liderem branży kosmetycznej, znanej z innowacyjnych produktów o wysokiej jakości. Poszukujemy kreatywnego i zaangażowanego Kupca, który dołączy do naszego zespołu e-commerce. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zakup produktów OEM oraz rozwój ich sprzedaży w celu zwiększenia zaangażowania klientów i zwiększenia świadomości marki.

Twoje zadania:

•⁠ ⁠Identyfikacja i analiza trendów rynkowych w sektorze kosmetyków.

•⁠ ⁠Prowadzenie negocjacji z dostawcami oraz wybór produktów zgodnych z polityką jakości i strategią firmy.

•⁠ ⁠Zarządzanie relacjami z dostawcami oraz monitorowanie ich wydajności.

•⁠ ⁠Tworzenie i wdrażanie strategii zakupowej dla produktów private label w kanale e-commerce.

•⁠ ⁠Koordynacja procesów logistycznych i kontrola stanów magazynowych.

•⁠ ⁠Współpraca z działem marketingu oraz sprzedaży w celu efektywnego wprowadzania nowych produktów na rynek.

•⁠ ⁠Monitorowanie wyników sprzedaży i analiza rentowności produktów.

Nasze oczekiwania:

•⁠ ⁠Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży kosmetycznej lub e-commerce.

•⁠ ⁠Znajomość rynku kosmetyków oraz trendów w e-commerce.

•⁠ ⁠Doskonałe umiejętności negocjacyjne i analityczne.

•⁠ ⁠Znajomość procesów zakupowych i logistyki.

•⁠ ⁠Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz zarządzania wieloma projektami jednocześnie.

•⁠ ⁠Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

•⁠ ⁠Znajomość narzędzi MS Office, w szczególności Excel.

Oferujemy:

•⁠ ⁠Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, w podziale 80% podstawy, 20% premii miesięcznie.

•⁠ ⁠Pracę w nowoczesnym biurze firmy w Lesznowoli.

•⁠ ⁠Pakiet zdrowotny z ubezpieczeniem na życie. Od pierwszego dnia zatrudnienia.

•⁠ ⁠Dowolną formę zatrudnienia.

•⁠ ⁠Pakiet MultiSport i MultiLife. Od pierwszego dnia zatrudnienia.

•⁠ ⁠Dostęp do najnowszych nowości kosmetycznych.

•⁠ ⁠Telefon oraz laptop służbowy.

•⁠ ⁠Praca w pełni stacjonarnie w naszym biurze ul. Żytnia 19, 05-506 Lesznowola

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080