Business Unit Manager (Recruitment Business)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
15. 5. 2024

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł/mogła rozwijać swoje umiejętności, pracować w zgranym zespole specjalistów oraz w realny sposób wpływać na rynek zatrudnienia – aplikuj do nas!TeamQuest jest agencją rekrutacyjną, wyspecjalizowaną w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w branży IT. Posiadamy 15 letnie doświadczenie, podczas którego wypracowaliśmy metodykę pracy. Projekty rekrutacyjne, które prowadzimy dla naszych klientów, które kończą się zatrudnieniem najlepiej dopasowanych kandydatów. Nie interesują nas półśrodki – zajmujemy się rekrutacją kompleksowo, jesteśmy nastawieni na wynik, osiąganie celów oraz rozwój kompetencji.Jesteśmy pewnym i wiarygodnym partnerem dla naszych klientów. Dowodem na to jest wyróżnienie naszej firmy Diamentem Miesięcznika Forbes 2024!

Oferujemy:

  • Podstawię + bardzo atrakcyjne prowizje za realizację projektów
  • Dużą swobodę działania w budowie zespołu
  • Rozwój sprzedażowy i liderski
  • Kilkadziesiąt automatyzacji, które usprawniają Twoje codzienne działania
  • Pracę w świetnym, wspierającym zespole
  • Możliwość pracy hybrydowej po przebyciu okresu próbnego (pierwsze 3 miesiące stacjonarnie w biurze w okolicy Pl. Zawiszy w Warszawie)

Obowiązki:

  • Zbudowanie dochodowego zespołu rekrutacyjnego w oparciu o zasoby TeamQuest
  • Sprzedaż usług rekrutacyjnych na poziomie, który pozwoli zbudować Twój Business Unit
  • Pozyskiwanie nowych i obsługa dotychczasowych Klientów
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Codzienne zarządzanie zespołem rekrutacyjnym (po jego zbudowaniu)
  • Raportowanie pracy własnej i zespołu

Wymagania:

  • Poparte sukcesami doświadczenie w branży rekrutacyjnej lub outsourcingowej - min. 10 lat
  • Doskonała znajomość branży usług HR
  • Mocne nastawienie na realizację celu
  • Znajomość najnowszych narzędzi, trendów i rozwiązań w branży rekrutacji
  • Ekspercki poziom umiejętności sprzedażowych i negocjacyjncyh
  • Potencjał liderski
  • Gotowość do pracy stacjonarnej/hybrydowej w Warszawie (nienegocjowalne)
  • Język polski na poziomie min. C1
  • Język angielski na poziomie min. B2

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851