Business Development Manager with German
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Jeśli sprzedaż i rozwijanie relacji biznesowych nie jest Ci obce, komunikujesz się w j.niemieckim i lubisz nowe technologie- zapraszamy do złożenia aplikacji i kontakt z Nami!

Oczekujemy

  • min. 5 lat doświadczenia w sprzedaży - mile widziane w branży technologicznej
  • zainteresowanie nowymi technologiami
  • otwartość na podróże służbowe i wizyty u klientów
  • znajomość niemieckiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wysoki poziom decyzyjności w budowaniu i rozwijaniu działalności firmy w Polsce
  • praca w prestiżowej firmie z branży nowoczesnych technologii
  • możliwość współtworzenia strategii firmy i rozbudowy oddziału
  • rynkowe/atrakcyjne wynagrodzenie (stałe wynagrodzenie plus system premiowy)
  • samochód służbowy
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia produktowe i doskonalące
  • umowa o pracę/kontrakt b2b
  • elastyczne godziny pracy

Zadania

  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz rozbudowa działalności firmy w Polsce
  • prowadzenie kompleksowej działalności w budowaniu rynku sprzedaży w branży technologicznej
  • zarządzanie nowymi i obecnymi relacjami z klientami biznesowymi
  • rozwój sprzedaży, tworzenie strategii oraz zarządzanie rozwojem firmy w Polsce
  • badanie oczekiwań i wymagań klientów oraz opracowywanie odpowiednich rozwiązań
  • prezentacje produktów (online i u klientów)
  • zarządzanie partnerami w biznesie
  • zarządzanie strukturami firmy w Polsce

  • Praca Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030