Business Development Manager (TSL)
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
HR Bank sp z o.o.
18. 5. 2024

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie oraz rozwój nowych klientów w obszarze międzynarodowych usług TSL (transport LTL/FTL, WH).
  • Samodzielne prowadzenie i kompleksowa realizacja procesu sprzedażowego.
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych, prowadzenie spotkań oraz negocjacji z klientami.
  • Nadzór nad realizacją i rozwojem kontraktów, budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami.
  • Monitorowanie rynku sprzedaży usług TSL w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych.
  • Tworzenie baz potencjalnych klientów.
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych.
  • Administracja danych w systemie CRM.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży TSL na podobnym stanowisku.
  • Gotowość do aktywnego pozyskiwania nowych klientów.
  • Doświadczenie w tworzeniu ofert handlowych w zakresie transportu drogowego i magazynowania.
  • Umiejętność skutecznej komunikacji i profesjonalnego reprezentowania firmy podczas spotkań handlowych.
  • Umiejętność diagnozowania potrzeb klienta.
  • Rozwinięte kompetencje interpersonalne, umożliwiające budowanie długofalowych relacji z klientami.
  • Samodzielność i proaktywność.
  • Operatywność i nastawienie na realizację celów handlowych.
  • Umiejętność analizy i prezentacji danych.
  • Znajomość MS Excel na poziomie średniozaawansowanym.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1).

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z przejrzystym systemem premiowym.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Długofalowe zatrudnienie z możliwością dalszego rozwoju.
  • Pełne wyzwań środowisko pracy.
  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych.

  • Praca Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322