Business Development Manager – z j. angielskim.
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
IPF GROUP
26. 5. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Jako Business Development Manager będziesz kształtować rozwój naszej organizacji poprzez nawiązywanie i budowanie trwałych relacji z kluczowymi klientami biznesowymi. Twoje obszary działania będą skupione głównie na rynku holenderskim, gdzie będziesz promować nasze rozwiązania w zakresie usług pracy tymczasowej.
  • Będziesz odpowiadać za przygotowanie ofert, negocjacje warunków współpracy oraz regularne spotkania z klientami
  • Do Twoich codziennych zadań należeć będzie badanie rynku i identyfikacja nowych możliwości biznesowych oraz analiza najnowszych trendów w branży rekrutacyjnej, co pozwoli nam rozwijać naszą działalność.
  • Liczymy na Twoje zaangażowanie w kreowaniu strategii sprzedaży, opracowywaniu planów sprzedaży oraz wprowadzeniu najlepszych praktyk sprzedażowych
  • Będziesz odpowiadać za przygotowanie analiz i raportów odnośnie działań sprzedażowych – to pozwoli na realizację postawionych przed Tobą celów biznesowych

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży usług B2B na rynkach zagranicznych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1 umożliwiająca swobodną komunikację i budowanie relacji z klientami.
  • Gotowość do regularnych podróży służbowych, które są integralną częścią Twojej pracy.
  • Potrafisz budować i utrzymać trwałe relacje biznesowe- co stanowi kluczowy element naszej strategii sprzedażowej.
  • Posiadasz nie tylko świadomość biznesową, ale też determinację w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów.
  • Praktyczna znajomość produktów MS Office oraz systemów CRM.

Mile widziane

  • Znajomość aktualnych trendów sprzedażowych w branży rekrutacyjnej.

To oferujemy

  • Stałe rynkowe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny.
  • Pracę z możliwością podróży służbowych na terenie Holandii.
  • Zapewnimy wsparcie i wdrożenie na stanowisko pracy, abyś mógł/mogła szybko poczuć się pewnie i komfortowo w nowym środowisku.
  • Dołączysz do inspirującego zespołu, który wspólnie motywuje do działania i osiągania celów.
  • Oferujemy możliwość rozwoju w ramach struktury organizacyjnej, gdzie zdobędziesz cenne doświadczenie i poszerzysz swoje umiejętności.
  • Twój głos będzie dla nas ważny! - dołączając do zespołu IPF, będziesz miał/miała realny wpływ na optymalizację procesów wewnętrznych i stałe ich doskonalenie, tworząc razem z nami przyszłość naszej organizacji.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Dodatkowo mamy dla Ciebie benefity takie jak m.in.: Prywatna opieka medyczna, karta sportowa, Chill room, Baby room, spotkania integracyjne itp.
  • Pracę w samym sercu Poznania, gdzie pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00/09:00 do 16:00/17:00 (w zależności od Twoich potrzeb).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu
  • inicjatywy dobroczynne

Czy jesteś gotowy na wyjątkowe wyzwanie? Czy marzysz o pracy, która nie tylko zapewni Ci przestrzeń do samodzielnego działania, ale także możliwość rzeczywistego wpływu na rozwój firmy? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi "tak", to mamy dla Ciebie niesamowitą propozycję!

Jesteśmy wiodącą agencją rekrutacyjną specjalizującą się w dostarczaniu usług pracy tymczasowej na rynku holenderskim. Dołącz do nas jako Business Development Manager i weź udział w tworzeniu przyszłości IPF!

IPF GROUP

W szybko zmieniający się świecie rynku pracy w IPF Group codziennie odpowiadamy na pojawiające się wyzwania i zmieniamy życie setek pracowników.

Powstaliśmy w 2009 roku i w tym czasie rozwinęliśmy się, stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm konsultingowych oferujących elastyczne rozwiązania dla klientów w kilku krajach europejskich. Podążamy własną drogą, wyznaczamy sobie cele i szybko podejmujemy decyzje. W IPF Group dążymy do tego, aby budować zmotywowane i zgrane zespoły, które są główną siłą napędową naszej działalności.

  • Praca Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064