Business Development Manager - obszar bezpieczeństwa IT
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
26. 4. 2024

Nasz klient to integrator z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku. Specjalizuje się w rozwiązaniach bezpieczeństwa, komunikacji oraz cloudu. Jest firmą o ugruntowanej, stabilnej pozycji, z najwyższym statusem partnerskim Microsoft, VMware i kilku innych dostawców w obszarach IT. Posiada portfolio rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa wielu ciekawych i innowacyjnych producentów na świecie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus bonusy uzależnione od osiąganych celów
  • Praca zdalna
  • Benefity pozapłacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, Multisport, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, finansowanie certyfikatów, wyjazdy integracyjne)
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy
  • Wsparcie zespołu marketingu w zakresie pozyskiwania leadów
  • Rozwój wiedzy w zakresie innowacyjnych technologii, możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach

Obowiązki:

  • Prezentowanie i sprzedaż rozwiązań z portfolio firmy
  • Pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami
  • Inicjowanie i prowadzenie spotkań handlowych
  • Rozpoznawanie i kreowanie popytu na rozwiązania, głównie z obszaru bezpieczeństwa IT
  • Przygotowanie ofert i prowadzenie negocjacji
  • Raportowanie pracy w systemie CRM
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji w zakresie oferowanych produktów i usług

Wymagania:

  • Min. 2,5-3 lata w sprzedaży aktywnej w obszarze IT Security
  • Otwartość, komunikatywność, systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • Skuteczność w pozyskiwanie nowych klientów przez aktywne działania na otrzymanych leadach
  • Swoboda nawiązywania relacji biznesowych
  • Pozytywne nastawienie i motywacja do osiągania wyników
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Bydgoszcz
  • Business Development Manager Bydgoszcz
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Bydgoszcz
  • Administrator IT Bydgoszcz
  • Manager Bydgoszcz
  • Product manager Bydgoszcz
  • HR Manager Bydgoszcz
  • Content Manager Bydgoszcz
  • Account manager Bydgoszcz
  • Project Manager Bydgoszcz
  • Key Account Manager Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532