Business Development Manager / Account Manager (Usługi chmurowe)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
P&P Solutions Sp. z o.o.
28. 2. 2024

Twój zakres obowiązków

Jakie mamy dla Ciebie zadania?

•Planowanie i realizacja działań sprzedażowych poprzez utrzymanie i rozwój relacji handlowych z obecnymi Klientami - tylko Twoja pomysłowość jest tutaj granicą.

•Kontakt z tzw. warm leads, czyli Klientami i Partnerami, którzy mieli już kontakt z P&P Solutions, ale z różnych powodów nie zadecydowali się jeszcze na współpracę.

•Prowadzenie pełnego procesu sprzedaży (badanie potrzeb, przygotowanie oferty, prezentacje, spotkania biznesowe, negocjacje, nadzór nad realizacją zamówień) - postaw się w roli Klienta i dobierz usługę do jego oczekiwań.

•Poszukiwanie nowych Klientów i Partnerów na terenie Polski oraz na arenie międzynarodowej, nawiązywanie nowych relacji biznesowych, aktywna praca na telefonie - bez obaw, to nie jest call center.

•Przygotowanie ofert w oparciu o ustawę Prawo Zamówień Publicznych.

•Współtworzenie strategii sprzedaży dla wybranej grupy Klientów.

•Realizacja planu sprzedaży w ramach danej linii biznesowej P&P Solutions.

•Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych, konferencjach, meet-up’ach.

Metryki jakie będą dla Ciebie istotne:

•Ilość pozyskanych nowych aktywnych Klientów.

•Ilość i wartość pozyskanych nowych kontraktów.

•Skuteczność konwersji prospect - lead - aktywny Klient.

•…i inne pomniejsze cele operacyjne (które traktujemy bardziej jako drogowskaz właściwych działań, a nie wyznacznik skuteczności).

Nasze wymagania

Perfect match:

•Posiadasz co najmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B, idealnie w sektorze usług IT.

•Lekko i łatwo przychodzi Ci nawiązywanie relacji z nowo poznanymi ludźmi.

•Prowadzenie rozmów biznesowych i negocjacje z Business Owner’ami są dla Ciebie codziennością.

•Profesjonalne przygotowywanie ofert handlowych to dla Ciebie pestka.

•Lubisz rozwój a wysokie zarobki są dla Ciebie motywacją.

•Jesteś osobą ambitną, zaangażowaną i godną zaufania.

•Potrafisz komunikować się jasno i przekonywująco.

•Znasz dobrze język angielski.

•Lubisz wyzwania i nie boisz się wychodzić poza sferę swojego komfortu.

•Masz dystans do siebie i poczucie humoru.

•Jesteś samodzielna/-y, potrafisz dobrze zarządzać własnym czasem i organizacją pracy.

To oferujemy

Co Ci oferujemy?

•Solidną podstawę i system premiowy bez ograniczeń (brak „szklanego sufitu”).

•Wsparcie mentorów z międzynarodowym doświadczeniem.

•Realną możliwość rozwoju w firmie, włącznie z wejściem w strukturę właścicielską.

•Wyjścia integracyjne.

•Konferencje i szkolenia.

•Pakiet benefitów (system kafeteryjny, prywatna opieka medyczna Medicover) o łącznej wartości 600 PLN

•Dobrze wyposażona i zaopatrzona kuchnia w naszym warszawskim biurze ????

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Organizator usług Warszawa
  • Technik usług fryzjerskich Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228