Business Development Manager – rozwiązania i usługi outsourcingu IT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ESKOM IT Sp. z o.o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ESKOM IT Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Dodano
23.04.2024
Numer referencyjny
BDM/COR/04024

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów oraz sprzedaż usług stałych zarządzania infrastrukturą IT, hostingu, jak również jednorazowych wdrożeń w obszarach integracji rozwiązań IT,
  • Budowanie strategii sprzedaży z Klientami i dbanie o ich potrzeby (branża przemysłowa, public, finanse, ubezpieczenia),
  • Kompleksowa obsługa procesu sprzedażowego, w szczególności generowanie lead'ów sprzedażowych, przygotowanie ofert, negocjacje oraz zawieranie umów,
  • Ścisła współpraca z zespołem realizacji - Dział Serwisu i Wdrożeń,
  • Reprezentowanie ESKOM na konferencjach, szkoleniach i innych wydarzeniach biznesowych,
  • Realizacja celów sprzedażowych oraz raportowanie do systemu CRM.

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie w sprzedaży usług w branży IT,
  • Doświadczenie w sprzedaży usług outsourcingowych, cyberbezpieczeństwa, serwisowych, hostingu, rozwiązań sieciowych,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych, negocjacji, zamykania procesu sprzedaży,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie, nastawienie na realizację celów,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (min. B2),
  • Pasja i chęć pogłębiania wiedzy z IT,
  • Mile widziana znajomość Jiry i Confluence.

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę i możliwość rozwoju w firmie IT,
  • Posiadamy szeroką ofertę usług informatycznych oraz prestiżowe partnerstwa technologiczne,
  • Gwarantujemy elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej lub w biurze,
  • Współpracujemy w oparciu o umowę B2B z dostępem do opieki medycznej, karty sportowej,
  • Dodatkowo możesz dołączyć do naszej drużyny kolarskiej MTB lub brydża sportowego!

Jesteśmy integratorem rozwiązań IT, od ponad 20 lat działamy aktywnie na rynku dostarczając wysoki poziom usług informatycznych dla średnich, dużych firm i sektora publicznego. Posiadamy wykwalifikowany zespół inżynierów, realizujemy usługi z wykorzystaniem nowoczesnych technologii rynkowych. Szukamy lidera sprzedaży, który dołączy do naszego zespołu i będzie aktywnie budować portfolio Klientów. Jeśli jesteś skoncentrowany na realizacji celów, sukces to Twoje drugie imię, a przy okazji wiesz, że chmura to nowa cyberkultura i bez sieci wszystko odleci to znak, że musimy się spotkać!

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Organizator usług Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Technik usług fryzjerskich Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030