Business Development Manager
  • Leszno
Leszno, Leszno, Greater Poland Voivodeship, Polska
HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
15. 4. 2024

Miejsce pracy: Leszno

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest firma produkcyjno-dystrybucyjna z branży nowoczesnych opakowań. Ich odbiorcami jest głównie sektor FMCG, branża rolna oraz transportowa. Obsługują klientów polskich i zagranicznych, a swoją sprzedaż prowadzą poprzez doradzanie odpowiednich rozwiązań.

Chęć dotarcia do nowych klientów, a także rozbudowy działu handlowego wzbudziły potrzebę utworzenia nowego stanowiska w firmie. Szukam doświadczonego handlowca, prawdziwego huntera do pozyskiwania nowego biznesu dla firmy produkcyjnej zarówno na rynku PL, jak i krajów europejskich.

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynku zagranicznym poprzez działania prospectingowe – direct search, cold calle, kampanie mailingowe, udział na targach branżowych, sieć kontaktów LinkedIn
  • Prowadzenie sprzedaży doradczej, projektowej
  • Przeprowadzanie klientów przez cały proces sprzedaży (od pozyskania, pierwszego kontaktu, poprzez spotkanie, ofertowanie, negocjacje handlowe, aż po domykanie sprzedaży)
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie (BOK, produkcja, logistyka)
  • Zagraniczne podróże służbowe i spotkania z klientami

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B oraz aktywnym doradztwie
  • Doświadczenie w sprzedaży poprzez dystrybucję oraz bezpośrednio do klientów przemysłowych / produkcyjnych
  • Znajomość rynków EU oraz wiedza jak pozyskać klientów międzynarodowych
  • Umiejętności aktywnego pozyskiwania nowego biznesu dla firmy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w CRM
  • Doświadczenie w branży produkcyjnej / opakowań

Pracodawca oferuje

  • Samodzielne, rozwojowe stanowisko dla osoby lubiącej budować biznes w zgranym zespole w nowoczesnej organizacji
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakcie B2B
  • Wynagrodzenie w wysokości 10 000 – 14 000 zł brutto + system prowizyjny lub odpowiadające temu kwota na kontrakcie
  • Wszystkie narzędzie niezbędne do komfortowego wykonywania pracy – samochód służbowy do użytku prywatnego, telefon, laptop, dostęp do narzędzi online wspierających sprzedaż
  • Pracę hybrydową w miejscowości Poniec woj. Wielkopolskie + delegacje służbowe zagraniczne
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 45-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania online z klientem, a następnie w siedzibie firmy. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.

Jesteśmy agencją rekrutacyjną. Szukamy kandydatów pod jasno zdefiniowane potrzeby biznesowe – dzięki temu oczekiwania wobec kandydata są realne, a firma otrzymuje pracownika dopasowanego do swojego segmentu. Współpracujemy z organizacjami, które mają przygotowany jasny plan wdrożenia, dzięki czemu kandydat w odpowiedni sposób może przygotwać się na postawione przed nim cele i wyzwania.

Przed rozpoczęciem poszukiwania pracowników jasno definiujemy procesy sprzedażowo-marketingowe, w których kandydat ma uczestniczyć. Dlatego ryzyko, że na danym stanowisku będziesz zajmować się czymś innym, jest niskie.

Specjalizujemy się w rekrutacjach do sprzedaży i marketingu B2B – dlatego, gdy podczas jednej rekrutacji nie znajdziesz zatrudnienia, to możemy dopasować Twoje kompetencje do innej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  • Praca Leszno
  • Manager Leszno
  • Leszno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864