Kierownik zmiany produkcyjnej
  • Leszno
Leszno, Leszno, mazowieckie, Polska
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola prawidłowości przebiegu procesów produkcyjnych, rozliczanie produkcji, motywowanie zespołu
  • Prowadzenie szkoleń stanowiskowych oraz ewidencji czasu pracy podległych pracowników
  • Organizacja pracy podległego zespołu w celu osiągnięcia określonych wydajności
  • Motywowanie i ocenianie podległego zespołu
  • Zwiększanie poziomu efektywności i podnoszenie poziomu jakości
  • Doskonalenie procesów produkcyjnych
  • Realizacja założonych planów produkcyjnych
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych przepisów i procedur obowiązujących w zakładzie
  • Dbałość o mienie zakładu i porządek na stanowiskach pracy
  • Raportowanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sektorze produkcji żywności (mile widziane przetwórstwo owoców i warzyw)
  • Zdolności kierownicze oraz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • Umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Stałą umowę o pracę
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Program poleceń pracowniczych
  • Posiłki regeneracyjne

  • Praca Leszno
  • Kierownik Leszno
  • Leszno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714