Business Development Manager
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Signal Group sp. z o.o. sp.k.
26. 5. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii i planów sprzedażowych,
  • pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi,
  • zwiększanie efektywności współpracy z Klientami,
  • analiza potencjału rynku, trendów i popytu na nowe technologie,
  • przeprowadzanie komercjalizacji oraz realizowanie i monitorowanie przebiegu procesów w tym obszarze,
  • przedstawienie, współtworzenie, realizowanie strategicznych planów rozwoju firmy i sprzedaży usług,
  • uczestnictwo w spotkaniach z Klientami jako Reprezentant Firmy, w tym prowadzenie negocjacji techniczno-handlowych w zakresie sprzedaży produktów i usług (przy wsparciu Kierownika Produktu oraz Działu Technicznego),
  • sporządzanie i prezentacja ofert handlowych, produktów i usług dla Klientów,
  • tworzenie raportów i analiz handlowych,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy, a także zapewnienie najlepszego wizerunku marki,
  • ścisła współpraca z innymi osobami w firmie w celu efektywnego zaspokajania potrzeb Klientów
  • monitorowanie wskaźników sprzedażowych i raportowanie wyników
  • przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych
  • kierowanie zespołem ds. rozwoju biznesu i wspieranie ich w osiąganiu celów
  • analizowanie działań marketingowych i proponowanie zmian na podstawie wyników badań i analiz
  • uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych w celu nawiązania nowych kontaktów biznesowych

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe magisterskie (wpierające będą: mechanika, elektryka, automatyka, teleinformatyka, elektronika, telekomunikacja, informatyka),
  • obligatoryjnie min. 5 lata doświadczenia zawodowego,
  • preferowane min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B,
  • praktyczne doświadczenie w negocjacjach,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1,
  • znajomość języka niemieckiego,
  • zainteresowania z zakresu: automatyki, robotyki, sztucznej inteligencji, maszynowego uczenia, nowoczesnych technologii,
  • doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (30lat),
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji,
  • system premiowy,
  • zatrudnienie w najbardziej przyszłościowej branży nowoczesnych technologii,
  • pracę z Największymi dla Największych (czołówka sieci handlowych w Polsce),
  • wysoce samodzielne stanowisko,
  • intensywną, ambitną pracę pełną wyzwań i pozbawioną monotonii,
  • dużą decyzyjność i wdrażanie kreowanych przez siebie strategii,
  • silny wpływ na wizję i kierunki rozwoju firmy,
  • pracę wśród osób przedsiębiorczych,
  • inicjatywy personalne,
  • indywidualnie dobierane szkolenia,
  • wiele inicjatyw personalnych i nieustannie rozszerzane pakiety benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • opieka stomatologiczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • prywatna opieka medyczna
  • prywatna opieka medyczna dla partnerów
  • prywatna opieka medyczna dla dzieci

Niezbędne kompetencje miękkie:

  • wysoko rozwinięte umiejętności perswazyjne oraz asertywnych zachowań,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i negocjowania rozwiązań,
  • samodzielność w działaniu i zdolność organizacji pracy własnej,
  • zdolność do realizacji wielu zadań, projektów jednocześnie,
  • umiejętność pracy w warunkach szybko zmieniających się priorytetów,
  • wysoka kultura biznesowa i osobista,
  • proaktywna postawa biznesowa.

To praca dla osoby, która:

  • potrafi efektywnie skomunikować się z wszystkimi stronami zaangażowanymi w proces rozwoju, ale także pozytywnie reprezentuje firmę na zewnątrz dbając o interesy organizacji,
  • buduje owocne relacje, zarządza konfliktami,
  • jest dobrze zorganizowana i punktualna,
  • posiada dobrą prezencję i rzetelne zaplecze zawodowe pozwalające na utrzymaniu długoterminowych relacji z Klientami,
  • doskonale zarządza projektem, terminami, zmianami,
  • jako wizjoner, poza nieprzeciętną intuicją, posiada umiejętności kreowania innowacyjnych projektów, mocno zakorzenionych w realiach gospodarczych,
  • jest doskonałym negocjatorem, posiada silne rozwinięte umiejętności perswazji, aby w sposób nienachalny i kompromisowy osiągać najlepsze porozumienia.

’Przyszłość jest miejscem, które tworzymy’

W Signal Group wierzymy, że technologia to nie tylko narzędzie, ale inspirująca siła pozwalająca nam kreować przyszłość. Dlatego stworzyliśmy Xaris® - system, który umożliwia naszym Klientom niezawodne zarządzanie inteligentną technologią z jednego miejsca.

Rozwiązania, które się sprawdzają

W świecie pełnym zmiennych, nasze technologie projektowane są tak, aby rozwijać się dzięki dynamice potrzeb. Dążymy do tworzenia produktów, które nie tylko spełniają oczekiwania, ale także przetrwają próbę czasu.

Kariera, która Cię rozwija

Chcesz być częścią przyszłości? Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w dynamicznym środowisku, które nie boi się wyzwań. W Signal Group, nie tylko dostosowujemy się do zmian, ale także je kształtujemy, dając Ci przestrzeń do rozwoju i innowacji. Jednoczymy osoby przedsiębiorcze w zdeterminowane zespoły, tworząc miejsce, gdzie pasja spotyka się z profesjonalizmem.

Informacja o Administratorze Danych: Administratorem Twoich danych osobowych jest Signal Group sp. z o.o. sp.k., z siedzibą w Poznaniu (61-441), ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 406, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy pod Nr KRS 327916 posiadająca NIP: 7822491921, REGON: 301083148.
Kontakt:Możesz się kontaktować z nami korespondencyjnie pod adresem: ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 406, Poznań (61-441) lub mailowo: sekretariat@signalgroup.plInspektor Ochrony Danych Osobowych:Aby zagwarantować, że Twoje dane zawsze będą przetwarzane w sposób transparentny i zgodny z prawem, wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Możesz skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych przesyłając wiadomość na adres inspektor@signalgroup1234.pl (przed wysłaniem maila z adresu e-mail należy usunąć wszystkie cyfry).Cel przetwarzania Twoich danych osobowych oraz podstawa prawna przetwarzania:Twoje dane osobowe, których przetwarzanie jest niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji, będą przetwarzane przez nas na podstawie art. 6 ust. 1 (c) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako „RODO”) w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji.Zgodnie z art. 221 Kodeksu Pracy, od osób ubiegających się o zatrudnienie, będziemy żądać podania danych osobowych obejmujących: imię (imiona) i nazwisko; datę urodzenia; dane kontaktowe wskazane przez taką osobę; wykształcenie; kwalifikacje zawodowe; przebieg dotychczasowego zatrudnienia.Podania danych osobowych, o których mowa pkt 4-6, żądamy jedynie w przypadku, gdy jest to niezbędne do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku.Stosownie do art. 6 ust. 1 (a) RODO na podstawie Twojej zgody będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe inne niż te, które są nam niezbędne w celu podjęcia działań przed zawarciem umowy, a które zostały nam przekazane dobrowolnie z Twojej inicjatywy w dokumentach aplikacyjnych, np. dotyczące Twoich pasji i zainteresowań.Informacja o odbiorcach Twoich danych osobowych:W niektórych sytuacjach mamy prawo przekazywać Twoje dane osobowe, jeśli będzie to konieczne do wykonywania naszych obowiązków jako pracodawcy. Będziemy przekazywać dane: osobom upoważnionym przez nas, naszym pracownikom i współpracownikom, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki, podmiotom przetwarzającym, którym zlecimy to zadanie, w tym: firmie obsługującej nasze systemy informatyczne jeśli aplikowałeś do nas przez portal pracuj.pl – spółce Grupa Pracuj sp. z o.o.Okres przechowywania Twoich danych osobowych:Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji, jednakże nie dłużej niż przez okres 6 miesięcy od otrzymania Twojego zgłoszenia.Twoje prawa:W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych, przysługują Tobie, w granicach określonych w przepisach prawa oraz w stosownym przypadku, następujące prawa: Prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, a także ograniczenia przetwarzania. Prawo do żądania usunięcia swoich danych z wyjątkiem, gdy ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń przez nas. Prawo do przenoszenia swoich danych osobowych przetwarzanych przez nas na podstawie zgody lub przetwarzanych w związku z działaniami podejmowanymi przed zawarciem umowy, jeśli przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany. W przypadku danych osobowych przetwarzanych na podstawie Twojej zgody – prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie przez nas, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania tych danych przed cofnięciem zgody. Prawo do wniesienia sprzeciwu – z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją – wobec przetwarzania Twoich danych osobowych do celów wynikających z naszych prawnie uzasadnionych interesów; Prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO,Dobrowolność podania danych osobowych:Podanie nam przez Ciebie Twoich danych osobowych w zakresie wskazanym w przepisach Kodeksu Pracy jest niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie przez Ciebie danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji może uniemożliwić nam rozpatrzenie Twojego zgłoszenia.Nie przekazujemy Twoich danych osobowych pozyskanych w tracie procesu rekrutacji do państw trzecich a proces rekrutacji nie podlega zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji na podstawie otrzymanych danych osobowych.

  • Praca Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064