Business Development Manager
  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Gorzów Wielkopolski
Silcare Sp. z o.o. Sp. k
8. 10. 2024

Silcare sp. z o.o. sp. k. to polska firma specjalizująca się w produktach światłoutwardzalnych oraz kosmetykach. Działamy na światowym rynku kosmetycznym od 2004 roku. Nasze produkty sprzedajemy w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji. Wszystkie produkty - od pomysłu aż po efekt końcowy - powstają w siedzibie firmy, w Gorzowie Wielkopolskim. Dysponujemy najnowszą technologią, doświadczonym zespołem oraz komfortowymi warunkami pracy.

BDM KANAŁ NOWOCZESNY – SIECI osoba odpowiedzialna za rozwój i zarządzanie współpracą z nowoczesnymi kanałami sprzedaży, takimi jak sieci handlowe, w celu rozwijania biznesu firmy.

Zatrudnimy osobę na stanowisko: Business Development Manager

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Główne obowiązki:

• przeprowadzanie kompleksowej analizy rynku w celu identyfikacji trendów, konkurencji oraz możliwości biznesowych.

• opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju biznesu, które zapewnią wzrost organizacji i zwiększą jej konkurencyjność na rynku

• aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów oraz partnerów biznesowych, w tym identyfikowanie potencjalnych okazji biznesowych

• przeprowadzanie negocjacji z klientami, partnerami i dostawcami w celu uzyskania korzystnych warunków handlowych i zawarcia opłacalnych umów

• nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami, partnerami biznesowymi oraz innymi interesariuszami, co może prowadzić do długoterminowej współpracy i lojalności

• monitorowanie i analizowanie wyników działań biznesowych, ocena skuteczności strategii rozwoju oraz identyfikacja obszarów do poprawy

• przygotowywanie raportów dotyczących postępów w realizacji celów biznesowych oraz prezentowanie ich zarządowi i interesariuszom

• stałe poszukiwanie nowych technologii, trendów rynkowych i innowacyjnych rozwiązań, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju firmy

• efektywna współpraca z innymi działami firmy, w tym zespołem sprzedaży, marketingu, działem operacyjnym i zarządem, w celu realizacji wspólnych celów biznesowych

• promowanie marki i budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez udział w konferencjach, wystawach, wydarzeniach branżowych i innych aktywnościach promocyjnych

Zakres podstawowych kompetencji:

• minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku BDM, w branży kosmetycznej

• zdolność do efektywnego zarządzania czasem, zasobami i priorytetami w ramach projektów rozwoju biznesu

• doświadczenie w negocjacjach z sieciami handlowymi

• znajomość rynku kosmetyków do stylizacji paznokci

• umiejętność strategicznego myślenia oraz orientacja na wyniki

• znajomość trendów i innowacji w branży beauty

• umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych z klientami, partnerami i innymi interesariuszami

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

• nowoczesne miejsce i narzędzia pracy

• szkolenia, nastawienie na rozwój zawodowy pracowników

• karty MultiSport i MultiLife

• darmowe porady prawne

• zniżki na zakup produktów firmowych

• firmową bibliotekę

Klauzula RODO

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)” Jeśli zgoda ma dotyczyć również udziału w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dodanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również w związku z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a).”

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Business Development Manager Gorzów Wielkopolski
  • Manager Gorzów Wielkopolski
  • Account manager Gorzów Wielkopolski
  • Project Manager Gorzów Wielkopolski
  • Product manager Gorzów Wielkopolski
  • HR Manager Gorzów Wielkopolski
  • Content Manager Gorzów Wielkopolski
  • Key Account Manager Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190