Business Development Manager ( branża kosmetyczna)
  • Sulejówek
Sulejówek, Sulejówek, Mazowieckie, Polska
Antal Sp. z o.o.
30. 4. 2024

Dla firmy z branży kosmetycznej poszukujemy doświadczonego Business Development Managera, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołem przedstawicieli, pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój sprzedaży.

Zakres zadań:

  • Aktywne poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami
  • Zarządzanie zespołem przedstawicieli
  • Przeprowadzanie prezentacji produktów i negocjacje warunków handlowych
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami
  • Poszukiwanie nowych możliwości współpracy z sieciami sklepów
  • Opracowywanie strategii rozwoju rynku oraz planów działania
  • Monitorowanie trendów i zmian na rynku kosmetycznym

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów, w tym sklepów niezależnych i hipermarketów
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Biegła znajomość programu Excel, w tym funkcji pivot
  • Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Skuteczność w realizacji celów, umiejętność dążenia do celu
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Zespół profesjonalistów gotowych do wsparcia
  • Bogaty pakiet benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do zajęć języka angielskiego

  • Praca Sulejówek
  • Manager Sulejówek
  • Sulejówek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030