Brand Manager
  • Sulejówek
Sulejówek, Sulejówek, Mazowieckie, Polska
Antal Sp. z o.o.
30. 4. 2024

Dla naszego Klienta jednej zczołowych firm kosmetycznych na polskim rynku, wiodącego producenta topowych marek szukamy osoby na stanowisko: Brand Manager

Lokalizacja: okolice Sulejówka

Zakres zadań:

  • Całościowy proces zarządzania marką, definiowanie obszarów wzrostu
  • Koordynacja procesu wprowadzania narynek nowych produktów zkategorii oraz nadzór nadcałym cyklem wdrażania, (od koncepcji po koordynacje wdrożenia)
  • Ścisła współpraca zdziałem technologicznym, R&D, działem eksportu i działem sprzedaży
  • Analiza rynku, monitorowanie trendów, wposzukiwaniu nowych koncepcji iulepszeń produktowych
  • Zarządzanie budżetem marketingowym

Wymagania

  • Min. 4 lata doświadczenia naanalogicznym stanowisku wbranży kosmetycznej
  • Znajomość rynku kosmetycznego i trendów panujących wtej branży
  • Znajomość języka angielskiego min B2
  • Sprawność w Microsoft Office
  • Kreatywność, wielozadaniowość, wychodzenie z inicjatywą
  • Zaangażowanie i przedsiębiorczość, umiejętność koordynowania kilku tematów jednocześnie
  • Gotowość do podroży służbowych (około 10% )

Mile widziane:

  • Doświadczenie we współpracy z agencjami marketingowymi
  • Zdolności analityczne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem w swej dziedzinie
  • Praca stacjonarna w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów poza płacowych
  • Realne możliwości rozwoju
  • Pracą w zgranym i dynamicznym teamie

  • Praca Sulejówek
  • Manager Sulejówek
  • Sulejówek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030