Brygadzista Magazynu
  • Piaseczno, piaseczyński, mazowieckie
Piaseczno
Service Technical
8. 6. 2024

Dla naszego Klienta - lidera w swojej branży, poszukujemy Brygadzistę Magazynu.

Jeśli posiadasz odpowiednie doświadczenie i szukasz nowych możliwości kariery - koniecznie się zgłoś!

Miejsce pracy: gm. Góra Kalwaria

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio;
  • rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia;
  • premie regulaminowe;
  • pracę w grafiku zmianowym 12 godzinnym;
  • pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty i usługi firmy;
  • darmowy dojazd z wielu miejscowości, również z Warszawy;
  • pracę u stabilnego i znanego pracodawcy.

Obowiązki:

  • realizacja celów działu zgodnie z założonym KPI;
  • nadzór na pracownikami i magazynem;
  • stosowanie się do zasad BHP, GHP/GMP;
  • prace administracyjne.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP-SAPT i podobnych;
  • znajomość branży FMCG;
  • umiejętność zarządzania i pracy w zespole;
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem;
  • dokładność, elastyczność, sumienność.

Mile widziana znajomość języka ukraińskiego.

Brzmi interesująco? Zapraszamy do złożenia aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Piaseczno
  • Brygadzista Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851