Pracownik Magazynu - Pakowanie
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Mazowieckie, Polska
WM PIASECZNO
24. 5. 2024

Branża: Eventowa
Miejsce pracy: Piaseczno
Opis stanowiska:
• pakowanie, rozpakowywanie sprzętu multimedialnego
• kompletacja sprzętu multimedialnego oraz okablowania
Wymagania:
• komunikatywność, dokładność i sumienność,
• dyspozycyjność i motywacja do pracy.
Oferujemy:
• wynagrodzenie podstawowe 31 zł /h brutto ( netto dla studentów i osób uczących)
• umowę zlecenie ( możliwość stałej współpracy w branży eventowej)
• prace pon.–pt., 8-16 - ( możliwość pracy w nadgodzinach )
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV

  • Praca Piaseczno
  • Pracownik fizyczny Piaseczno
  • Pracownik ochrony Piaseczno
  • Pracownik produkcji Piaseczno
  • Pracownik socjalny Piaseczno
  • Pracownik biurowy Piaseczno
  • Pracownik kolei Piaseczno
  • Pracownik umysłowy Piaseczno
  • Pracownik administracyjno - biurowy Piaseczno
  • Pracownik utrzymania ruchu Piaseczno
  • Pracownik ds. administracji Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509