Brygadzista Magazynier
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
MARION Sp. z o.o.
4. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

PRACUJĄC Z NAMI BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:

  • zapewnienie sprawności, jakości i terminowości pracy w podległym procesie
  • weryfikowanie jakości i terminowości wykonywanej pracą
  • zarządzanie zespołem
  • przyjmowanie surowców od dostawców na magazyn i wydawanie ich według zapotrzebowania poszczególnym działom
  • optymalizację procesów magazynowych i przestrzeni magazynowej
  • ścisłą i efektywną współpracę z innymi działami firmy
  • nadzór nad stanami magazynowym oraz procesem inwentaryzacji
  • obsługę systemu logistycznego
  • utrzymanie porządku w magazynie

WYMAGANIA:

TO PRACA DLA CIEBIE, JEŚLI:

  • posiadasz prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • posiadasz uprawnienia UDT lub TDT do obsługi wózków widłowych
  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobrze organizujesz pracę swoją i zespołu
  • jesteś komunikatywny, umiesz pracować w zespole
  • znasz zasady gospodarki magazynowej
  • cechuje Cię zaangażowanie i odpowiedzialność

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • pracę w zgranym zespole i bardzo dobrej atmosferze
  • benefity zdrowotne (m.in.: karta Medicover Sport, prywatną opiekę medyczną)
  • dofinansowanie do ubezpieczenia
  • program poleceń pracowników
  • dodatkowe benefity (wyprawka dla młodych rodziców)

  • Praca Gdynia
  • Brygadzista Gdynia
  • Magazynier Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179