Brygadzista/elektromonter - branża kolejowa - praca w delegacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana, będąca liderem wśród pracodawców na rynku w branży budowlanej, poszukuje osób na stanowisko:

Elektromonter oraz Brygadzista

Miejsce pracy: cała Polska – praca w delegacji

Stawka: uzależniona od kwalifikacji oraz posiadanych uprawnień.

Zadania:

-         Brygadzista - organizacja pracy brygad i zarządzanie zespołem,

-         Budowa i modernizacja Elektrycznych Ogrzewań Rozjazdów i oświetlenia kolejowych obiektów infrastrukturalnych,

-         Instalacje elektryczne w obiektach inżynieryjnych oraz kubaturowych,

-         Bezwzględnie przestrzegasz zasad BHP.

Wymagania

-         Minimum 3 lata doświadczenia jako Brygadzista/elektromonter,

-         Elektromonter – min. 2 lata doświadczenia na budowie,

-         Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach,

-         Brygadzista - Uprawnień SEP E – mile widziane,  preferowane wykształcenie o profilu elektrycznym lub pokrewne,

-         Gotowości do pracy w delegacji.

Masz inne uprawnienia?  Będą one dodatkowym atutem.

Gwarantujemy:

-         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

-         Konkurencyjne wynagrodzenie,

-         Bezpłatne zakwaterowanie oraz transport,

-         Posiłki regeneracyjne w ciągu dnia,

-         Grupowe ubezpieczenie na życie,

-         Karta Multisport Plus,

-         Prywatna opieka medyczna Medicover w całej Polsce,

-         Szkolenia i kursy,

-         Narzędzia i odzież wysokiej klasy,

-         System premiowy (+każda nadgodzina płatna),

-         Dodatkowy dzień wolny w urodziny,

-         Premie za polecenie nowych pracowników,

-         System MyBenefit.

  • Praca Warszawa
  • Brygadzista Warszawa
  • Elektromonter Warszawa
  • Elektromonter pomiarów Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075