Brygadzista
  • Warszawa
Brygadzista
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Brygadzista

Miejsce pracy:  Warszawa

Oferujemy:

-         Umowa zlecenie , a po okresie próbnym przejście na umowę o pracę

-         Zatrudnienie w firmie o stabilnej sytuacji na rynku

-         praca w dni robocze  oraz możliwa tez w  sobotę  w  godz. 7.30 – 15.30

Zadania:

  • Zarządzanie podległym personelem , nadzorowanie
  • Współpraca z klientem
  • Wydawanie posiłków pacjentom do łóżek, zbieranie zastawy , zmywanie

Wymagania

Oczekujemy:

-         Doświadczenie na podobnym stanowisku

-         Zaświadczenie  do celów sanitarno-epidemiologicznych od lekarza medycyny pracy

-         Gotowość do pracy w ewentualnym systemie  zmianowym

-         Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami

Osoby zainteresowane proszę wysyłać swoje CV klikając APLIKUJ

lub kontakt    tel. : 787096990

  • Praca Warszawa
  • Brygadzista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862