Brukarz - obiekty mieszkalne - praca bez delegacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Dodano
21.05.2024
Numer referencyjny
8752_6973

Dynamicznie rozwijająca się firma budowlana poszukuje doświadczonego Brukarza!

Miejsce pracy: Warszawa, dzielnica Marynin.

Stawka: od 30 zł netto/h - wzwyż!

Rodzaj inwestycji: Układanie kostki brukowej przy budowie bloków mieszkalnych.

Zadania:

  • Układanie kostki brukowej oraz obrzeży zgodnie z projektem,
  • Przygotowanie podłoża pod kostkę brukową,
  • Realizacja zadań związanych z powstawaniem nowych nawierzchni.

Wymagania:

  • Doświadczenie w układaniu kostki brukowej,
  • Stabilność i niezawodność by móc stać się wartościowymi członkami naszego zespołu.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie, rozliczenie z metra kwadratowego lub działalność gospodarczą,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, z wolnymi weekendami,
  • Gwarancję stałego zatrudnienia, co stanowi dodatkowy atut dla pracownika.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 537 504 404 - Karolina. W przypadku braku odpowiedzi, prosimy o wysłanie SMS o treści 'BRUKARZ' - oddzwonię.

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

  • Praca Warszawa
  • Brukarz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157