Brand Promoter
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Antal Sales & Marketing
19. 4. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Rekrutujemy dla

Stanowisko to będzie zlokalizowane na północy Polski i będzie odpowiedzialne głównie za promowanie świadomości marki oraz wsparcie sprzedaży firmy PHINIA.

Twój zakres obowiązków

  • Działania zwiększające świadomość marki poprzez prezentację i badanie rynku.
  • Świadczenie wsparcia technicznego na warsztatach, szkoleniach i prezentacjach.
  • Obsługa telefoniczna klientów z zachowaniem należytej staranności.
  • Uczestnictwo w wydarzeniach branżowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym.
  • Pełna odpowiedzialność za strategię sprzedażową i marketingową firmy, w tym opracowanie konkretnego rocznego budżetu sprzedaży.
  • Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych i ścisła współpraca z zespołem regionalnym.
  • Wspieranie lokalnych kampanii sprzedażowych.

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowana praca dla dystrybutora motoryzacyjnego lub międzynarodowego dostawcy.
  • Umiejętności analityczne i orientacja na dane w celu osiągnięcia wyników.
  • Otwarty umysł, pełen entuzjazmu i energii, z chęcią poszukiwania nowych możliwości biznesowych.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych przez większą część czasu.
  • Znajomość zagadnień technicznych z zakresu motoryzacji będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • Rozwój kariery oraz konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover dla pracownika i rodziny pracownika.
  • Dofinansowanie świąt oraz prezenty świąteczne dla dzieci pracowników.
  • Ubezpieczenie firmy oraz możliwość bycia częścią rozwijającej się marki oferującej świetne warunki pracy i świadczenia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

Czym jest "Antal"?

Firmą rekrutacyjną!

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Informujemy, że administratorem danych jest Antal Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 2, (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcą danych jest serwis pracuj.pl oraz inne podmioty, którym powierzyliśmy przetwarzanie danych w związku z rekrutacją.

  • Praca Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179