Brand Marketing Manager
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Purinova Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne zarządzanie kampaniami o charakterze reklamowym i marketingowym,
  • budowanie dobrego wizerunku marki; jej wiarygodności i rozpoznawalności wśród odbiorców,
  • współuczestniczenie w skutecznym wprowadzaniu nowych produktów marki na rynek (B2B),
  • przeprowadzanie badań rynkowych, analizowanie działań konkurencji i rekomendowanie działań w oparciu o wyniki,
  • podejmowanie bieżącej współpracy z BUM i pozostałymi specjalistami działu sprzedaży,
  • identyfikację obecnej pozycji marki na rynku i jej możliwości rozwoju,
  • współtworzenie materiałów sprzedażowych i marketingowych dla marki i jej produktów,
  • monitorowanie najnowszych tendencji i rynkowych trendów,
  • zarządzanie obszarem social media marki,
  • współpracę z podmiotami zewnętrznymi w zakresie SEO/SEM,
  • copywriting na potrzeby marki,
  • organizację targów i eventów,
  • przygotowanie raportów z prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w budowaniu strategii marki i zarządzaniu budżetem marketingowym (mile widziane w branży chemicznej),
  • doświadczenie w komunikacji B2B,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • samodzielność i odwaga w realizowaniu niestandardowych działań marketingowych,
  • umiejętność samodzielnego planowania pracy i weryfikowania postępu, jakości prac,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i lekkie pióro,
  • zdolności analityczne w pozyskiwaniu danych i wyciąganiu z nich wniosków,
  • wiedza z zakresu performance marketingu,
  • doświadczenie w obsłudze social media marki,
  • podstawowe umiejętności graficzne.

To oferujemy

  • stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. „wczasów pod gruszą” dla Pracowników oraz ich dzieci,
  • dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych,
  • prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego,
  • dofinansowanie do programu sportowego – karty Multisport,
  • zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB Merito,
  • program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń, studiów i innych aktywności podnoszących kompetencje zawodowe Pracownika,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach

  • Praca Bydgoszcz
  • Chief marketing officer Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Manager Bydgoszcz
  • Content Manager Bydgoszcz
  • HR Manager Bydgoszcz
  • Account manager Bydgoszcz
  • Project Manager Bydgoszcz
  • Product manager Bydgoszcz
  • Business Development Manager Bydgoszcz
  • Key Account Manager Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714