Brand Manager - branża farmaceutyczna
  • Pustynia
podkarpackie, Pustynia, podkarpackie, Polska
Olimp Labs
25. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie powierzonymi markami na rynku farmacyjnym
  • Tworzenie analiz i raportów dotyczących rynków suplementów diety i leków OTC – zarówno podejście sprzedażowe, jak i reklamowe (weryfikacja działań reklamowych konkurencji)
  • Tworzenie i planowanie kampanii reklamowych w dużych mediach
  • Kreowanie scenariuszów do spotów reklamowych dla nadzorowanych produktów
  • Zakup mediów i monitorowanie efektów kampanii reklamowych
  • Kreowanie kampanii online – zarówno reklamowe (Google i Facebook Ads), jak i wizerunkowych w social mediach
  • Tworzenie innych materiałów promocyjnych i nadzór nad ich wykonaniem
  • Weryfikacja trendów rynkowych w zakresie wdrożeniowym nowych produktów
  • Współpraca z ekspertami z Ośrodka Badawczo-Rozwojowego w celu opracowania nowych produktów
  • Udział w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w branży suplementów diety lub leków OTC
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane w zakresie: marketing, reklama
  • Umiejętności w zakresie zarządzania projektami
  • Umiejętność tworzenia analiz rynkowych i działań konkurencji
  • Doświadczenie w zarządzaniu markami
  • Doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi lub domami mediowymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innych języków
  • Innowacyjność i kreatywność w działaniu
  • Samodzielność i wysokie zdolności organizacyjne
  • Wysoka kultura osobista
  • Elastyczność w działaniu
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i efektów pracy
  • Prywatną opiekę medyczną , ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multi Sport
  • SmartLunch
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Kreatywną i różnorodną pracę z wykorzystaniem najnowszych trendów w branży
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca podkarpackie
  • Manager podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055