Kosztorysant - branża budowlana
  • Rzeszów
Rzeszów
17. 1. 2024

Miejsce pracy: Rzeszów

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji przetargowej i technicznej
  • Weryfikacja kompletności dokumentów przetargowych
  • Przygotowywanie kosztorysów i zapytań ofertowych
  • Monitorowanie rynku przetargów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość programów do kosztorysowania

Oferujemy:

  • Dowolną formę współpracy - Umowa o pracę lub B2B - sam wybierz, którą preferujesz
  • Wynagrodzenie podstawowe ustalane indywidulanie + premie
  • Dofinansowanie szkoleń
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wyjścia integracyjne
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w Rzeszowie

  • Praca Rzeszów
  • Kosztorysant Rzeszów
  • Rzeczoznawca budowlany Rzeszów
  • Deweloper budowlany Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072