Blacharz samochodowy Netto od 2600€ +Darmowa Kwatera
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
STERNJOB SP. Z O.O.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Naprawa i wymiana elementów karoserii ( błotniki, zderzak,drzwi,maski,dachy itp)
  • Prostowanie nadwozi
  • Usuwanie wgnieceń
  • Konserwacja

WYMAGANIA:
  • Kilkuletnie doświadczenie jako blacharz samochodowy
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • Prawo jazdy i samochód (mile widziany)

OFERUJEMY:
  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • Pełen pakiet świadczeń socjalnych,
  • Stawka godzinowa 16,00€ brutto + 50€ netto diety + Darmowa Kwatera
  • Wynagrodzenie od 2600€ Netto miesięcznie przy 160h
  • Możliwość wyrabiania nadgodzin płatnych 25% dodatkowo,
  • DARMOWE, w pełni wyposażone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy.
  • Stałe zatrudnienie,
  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim,

PRACODAWCA ZAPEWNIA DARMOWE ZAKATEROWANIE - POKÓJ JEDNOOSOBOWY

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

118 346
18 862