Blacharz samochodowy
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, mazowieckie, Polska
Ursyn Car
20. 4. 2024

Jesteśmy najstarszym autoryzowanym serwisem Forda nieprzerwanie od 1997 roku w Warszawie.

W naszej ofercie Ursyn Car na Ursynowie oferujemy:

  • Autoryzowany serwis mechaniczny marki Ford
  • Sprzedaż samochodów używanych
  • Sprzedaż części zamiennych
  • Sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych
  • Centrum Napraw Powypadkowych (punkt przyjęć)
  • Wynajem samochodów
  • Posiadamy filię w Piasecznie gdzie oferujemy:
  • Centrum Napraw Powypadkowych

Firma zatrudnia profesjonalnych doradców serwisowych i mechaników, którzy dodatkowo uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez firmę FORD Polska. Ich wiedza i jakość przekazywanych informacji sprawiają, że każdy Klient jest obsługiwany z największą starannością i indywidualnym podejściem.

Dodatkowo firma Ursyn Car pozostaje w kontakcie z klientem przypominając o ważniejszych przeglądach i końcu zawartej umowy ubezpieczenia. Klient w Ursyn Car jest pod dobrą opieką.
Główne zadania:

  • Naprawy blacharskie nadwozi oraz podwozi pojazdów osobowych i dostawczych zgodne z technologią producenta
  • Naprawa wgnieceń i innych uszkodzeń
  • Wymiana uszkodzonych części
  • Kontrola jakości naprawianych elementów
  • Dbałość o należyty stan techniczny sprzętu i powierzonego mienia

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomość technologii napraw blacharskich
  • Doświadczenie w naprawach blacharskich pojazdów osobowych
  • Mile widziane doświadczenie w naprawach pojazdów dostawczych
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Punktualność i sumienność
  • Inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o wynik

  • Praca Piaseczno
  • Blacharz Piaseczno
  • Rzeczoznawca samochodowy Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190