Koordynator / Kierownik ds. Rozwoju Przewozów Lokalnych
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej
11. 4. 2024

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej POLONUS w Warszawie S.A. z siedzibą 02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 144, wiodąca polska firma autokarowa świadcząca usługi przewozu osób w regularnej komunikacji lokalnej i dalekobieżnej, operator Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia i Hostelu Zachodniego, poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie i nadzór nad działalnością przewozową,
  • optymalizacja wyników na działalności przewozowej,
  • wnioskowanie w sprawach systemu komunikacji autobusowej na terenie działalności bazy,
  • wnioskowanie w zakresie uruchamiania lub likwidacji linii komunikacyjnych,
  • badanie efektywności poszczególnych linii,
  • współpraca z samorządami terytorialnymi w celu informowania o zmianach w komunikacji i przygotowania propozycji dotyczących dofinansowania do komunikacji,
  • opiniowanie w sprawie zmiany w zakresie stosowania taryf przewozu osób i bagażu oraz regulaminu przewozu,
  • wnioskowanie o wprowadzenie ofert handlowych,
  • nadzór nad rozpatrywanie skarg, reklamacji i wniosków dotyczących przewozów pasażerskich zgodnie z obowiązującymi zarządzeniami wewnętrznymi i obowiązującymi przepisami prawa,
  • wnioskowanie w sprawie szczegółowych zadań dla kontroli rewizorskiej,
  • przygotowywanie wniosków o przedłużenie i odnowienie zezwoleń na przewozy,
  • analiza wpływów ze sprzedaży,
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie planowania przewozów i analiz wyników w tym zakresie,
  • pozyskiwanie zleceń na przewozy oraz nadzór nad ich realizacją,
  • nadzór nad planowaniem pracy kierowców.

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe lub średnie,
  • około 2-letnie doświadczenie pracy w firmie związanej z transportem rzeczy lub osób,
  • znajomość systemów informatycznych do planowania czasu pracy kierowców,
  • dobra znajomość programów z pakietu MS Office,
  • umiejętność planowania pracy kierowców,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność trafnej oceny sytuacji i szybkiego podejmowania decyzji,
  • stanowczość, operatywność i skuteczność w działaniu,
  • mile widziana umiejętność obsługi programów 4Trans, Veritum.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie przez Pracodawcę w oparciu umowy o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie działającej firmie przewozów krajowych osób,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, świadczenia socjalne,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • parking,
  • praca w biurze w Piasecznie.

  • Praca Piaseczno
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Piaseczno
  • Kierownik Piaseczno
  • Specjalista ds. Zakupów Piaseczno
  • Specjalista ds. marketingu Piaseczno
  • Specjalista ds. ofertowania Piaseczno
  • Specjalista ds. Zarządzania Piaseczno
  • Specjalista ds. Eksportu Piaseczno
  • Specjalista ds. transportu Piaseczno
  • Specjalista ds. HR Piaseczno
  • Specjalista ds. turystyki Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179