Wulkanizator - monter opon (praca w Belgii)
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Weegree
12. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
- praca na stanowisku wulkanizator - monter opon w zakładzie wulkanizacyjnym
- zmiana opon z letnich na zimowe i montowanie nowych opon w samochodach (głównie samochody osobowe, niektóre samochody dostawcze i z napędem 4*4)
- praca 40h/tydzień, 5 dni w tygodniu z możliwością pracy w nadgodzinach i w weekendy w zależności od ilości zleceń
Wymagania:
- Doświadczenie: pracownik powinien być samodzielny przy wymianie opon (1 samochód = 1 osoba)
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego
- Prawo jazdy
- Dobra kondycja fizyczna
- Dyspozycyjność, sumienność i samodzielność
- Mile widziane wykształcenie w zakresie mechaniki
Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie: 11-12€/h NETTO (1900-2200€/mc NETTO)
- Możliwość pracy w nadgodzinach
- Bezpłatne, w pełni wyposażone mieszkanie
- Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
- Zwrot do 100€ za dojazd do Belgii po przepracowanych 168h
- Sprzęt do pracy i zwrot za ubrania robocze
Dodatkowe informacje:
PRACA OD ZARAZ!
Zadzwoń: +48*******30 - Marta Madaj

  • Praca Opole
  • Wulkanizator Opole
  • Monter Opole Lubelskie
  • Monter Opole
  • Doradca podatkowy w Polsce Opole
  • Pracownicy uczelni w Polsce Opole
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190