Biuro Rachunkowe poszukuje Księgowej/Księgowego pełen etat
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Biuro Rachunkowe REWIDENT Daniel Tomczyk
12. 4. 2024

Biuro Rachunkowe REWIDENT działające w Krakowie-Bieżanowie od 2006 roku poszukuje osobę do pracy na stanowisku: Księgowa.
Zakres obowiązków: wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego, prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, Ryczałtu, prowadzenie ksiąg rachunkowych, inne powierzone prace w zakresie posiadanych kompetencji
Wymagania: poziom wykształcenia: średni doświadczenie zawodowe: minimum 1 rok pracy w księgowości
Umiejętności: znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office, poczta e-mail, mile widziane doświadczenie zawodowe w biurze rachunkowym, mile widziana znajomość programów księgowych (Mała Księgowość RP, Rewizor GT), kadrowo-płacowych (CDN Optima), programu Płatnik, dokładność, szybkość, rzetelność, dobra organizacja pracy, komunikatywność, chęć uczenia się, zaangażowanie, wysoka kultura osobista
Oferujemy: umowę o pracę na czas nieokreślony, elastyczne godziny pracy, miłą atmosferę pracy w zespole

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864