Biegły Rewident (Manager)
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Posiadasz uprawnienia biegłego rewidenta lub jest w trakcie ich uzyskiwania? Szukasz pracy w dynamicznym środowisku audytu finansowego? Świetnie! Ta oferta czeka właśnie na Ciebie!

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, finanse
  • uprawnienia Biegłego Rewidenta lub w trakcie uzyskiwania
  • kilkuletnie doświadczenie w obszarze audytu na samodzielnym lub menadżerskim stanowisku
  • wyższe wykształcenie o profilu ekonomicznym
  • znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego (minimum poziom B1)
  • doświadczenie w pracy w audycie
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy zespołu
  • gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B mile widziane)
  • znajomość pakietu MS Office w tym bardzo dobra znajomość Excela

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • praca od zaraz
  • umowa o pracę lub B2B
  • praca w modelu hybrydowym
  • premia roczna
  • kafeteria bonusowa
  • ubezpieczenie medyczne

Zadania

  • zarządzanie zespołem biegłego rewidenta; organizowanie, nadzorowanie i koordynowanie prac projektowych
  • badanie sprawozdań finansowych sporządzonych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz MSR
  • kontrola dokumentacji badania w trakcie realizacji projektu
  • wsparcie merytoryczne dla podległych pracowników
  • przeglądy ksiąg rachunkowych
  • doradztwo rachunkowe
  • utrzymywanie kontaktów z klientami

  • Praca Zabrze
  • Biegły rewident Zabrze
  • Manager Zabrze
  • Content Manager Zabrze
  • Account manager Zabrze
  • Project Manager Zabrze
  • Product manager Zabrze
  • HR Manager Zabrze
  • Key Account Manager Zabrze
  • Business Development Manager Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570