Automatyk w branży meblarskiej
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Szukam osoby chętnej do dołączenia do zespołu mojego klienta jako Automatyk w branży meblarskiej. Jeśli lubisz pracować z maszynami, jesteś gotowy na wyzwania i chcesz rozwijać się w nowoczesnym środowisku, to ta praca jest dla Ciebie!

Oczekujemy

  • Praktycznej wiedzy z zakresu mechaniki maszyn
  • Doświadczenia przy naprawie maszyn z uprawieniami SEP
  • Doświadczenia w pracy w dziale utrzymania ruchu lub serwisie
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego
  • Umiejętności współpracy z ludźmi
  • Gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Uprawnień SEP

Dodatkowym atutem są:

  • Uprawnienia na wózki widłowe

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię
  • Pakiet benefitów takich jak fundusz socjalny, karta sportowa itd.
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności (możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe)
  • Pracę w systemie 2 zmianowym
  • Atrakcyjną lokalizację miejsca pracy- blisko starego miasta w Toruniu

Zadania

  • Wykonywanie bieżących napraw i przeglądów zainstalowanych urządzeń w zakładach produkcyjnych
  • Regulacja maszyn i urządzeń, zapewniając ich prawidłowe działanie
  • Przeprowadzanie konserwacji zapobiegawczej oraz regularnych przeglądów, dbając o wydajność maszyn
  • Wykonywanie prac remontowych i przeglądów mających na celu utrzymanie ciągłości ruchu maszyn

  • Praca Toruń
  • Automatyk Toruń
  • Integrator automatyki Toruń
  • Doradca podatkowy w Polsce Toruń
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Toruń
  • Pracownicy uczelni w Polsce Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293