Automatyk / Technik Utrzymania Ruchu
  • Nowa Sól
Nowa Sól, Nowa Sól, lubuskie, Polska
LANTMANNEN UNIBAKE POLAND
26. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń, instalacji produkcyjnych oraz infrastruktury
  • Usuwanie bieżących awarii
  • Tworzenie raportów i dokumentacji technicznej
  • Wykonywanie przeglądów zgodnie z zaplanowanymi harmonogramami
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzanymi konserwacjami, naprawami oraz rejestracja napraw awaryjnych
  • Obsługę systemu CMMS

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie w Utrzymaniu Ruchu
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym
  • Inicjatywa w działaniu i samodzielności
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wiedza z zakresu automatyki - diagnostyka oraz programowanie PLC Siemens

To oferujemy

  • Premie do 10% zasadniczego wynagrodzenia
  • Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej, rozwijającej się firmie z tradycją na rynku polskim
  • Program poleceń pracowniczych
  • Bezpłatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Możliwość szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych wg. indywidualnych potrzeb
  • Darmowe i pyszne śniadania w formie bufetu
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Jesteśmy przekonani, że nasz sukces jest w rękach naszych pracowników i zależy między innymi od ich kompetencji, doświadczenia i zaangażowania. Dlatego w Lantmannen Unibake Poland stawiamy na ciągły rozwój nowych pracowników oraz przyjazne środowisko pracy. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: AUTOMATYK/ TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

  • Praca Nowa Sól
  • Technik Nowa Sól
  • Nowa Sól - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064