Zatrudnię na Stanowisko Ksiegowa/Księgowy
  • Nowe Miasteczko
Nowe Miasteczko, Nowe Miasteczko, Lubuskie, Polska
firma
29. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis
Oferujemy pracę na stanowisko księgowego/ księgowej.
Zakres obowiązków:
- Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
- Sporządzanie sprawozdań finansowych
- Ustalanie wyniku finansowego oraz podstaw do opodatkowania i podatku dochodowego
- Zamknięcie miesiąca i roku obrachunkowego
- Odpowiedzialność za politykę rachunkowości i plan kont
- Sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań do instytucji zewnętrznych
- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, banki)
- Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji do audytów oraz kontroli (US, ZUS)
- Sporządzanie sprawozdań na potrzeby wewnętrzne (spółki, grupy)
- Przygotowywanie raportów i zestawień (m.in. księgowych, finansowych, rozrachunkowych)
- Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
- Analiza kont rozrachunkowych i potwierdzeń sald
Wymagania:
- Znajomość prowadzenia KPiR
- Minimum roczne doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu księgowości
- Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości, ustawy o
VAT
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- Duża samodzielność w działaniu i umiejętność sprawnej organizacji pracy
- Dokładność, sumienność
Oferujemy:
- Pracę na podstawie umowy o pracę
- Stabilne warunki zatrudnienia i niezbędne narzędzia pracy
- Możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego

  • Praca Nowe Miasteczko
  • Księgowa Nowe Miasteczko
  • Księgowy Nowe Miasteczko
  • Nowe Miasteczko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030