Asystent(ka) ds. Należności z j. Niderlandzkim
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
SGS Global Business Services Sp. z o.o.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jeśli znajomość języków obcych to Twój atut i chciał(a)byś rozwijać się w obszarze finansów, pozostając w bliskim kontakcie z klientem, stanowisko Asystenta/ki ds. Należności jest właśnie dla Ciebie. Możesz dołączyć do nas nawet jeśli nie miałeś/aś jeszcze okazji sprawdzić się w podobnej roli. Oto, za jakie zadania będziesz odpowiedzialny/a:

Twoje zadania:

  • kontakt telefoniczny oraz mailowy w języku niderlandzkim z zagranicznymi klientami
  • monitorowanie stanu przeterminowanych należności
  • analiza otwartych pozycji na kontach klientów
  • codzienne wsparcie zespołu Należności

Praca ta wymaga kontaktu jedynie z przedstawicielami firm - klientów SGS. Nie jest to windykacja ani call center. Co więcej, pracę tę możesz wykonywać w pełni zdalnie z każdego miejsca w Polsce!

WYMAGANIA:

Aplikuj, jeśli:

  • jesteś dyspozycyjny/a min. 100h miesięcznie (praca od poniedziałku do piątku w godzinach biznesowych 08:00-18:00)
  • znasz j. niderlandzki na poziomie komunikatywnym min. B2
  • znasz j. angielski na poziomie min. B1
  • znasz Excela
  • posiadasz umiejętność pracy w zespole
  • jesteś zainteresowany/a rozwojem w obszarze finansów

Mile widziane:

  • studia filologiczne lub ekonomiczne (w trakcie)

OFERUJEMY:

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • współpraca w ramach umowy zlecenie w godzinach biznesowych od poniedziałku do piątku (możliwość elastycznego dopasowania do harmonogramu zajęć akademickich)
  • możliwość pracy w 100% zdalnej bądź hybrydowej z wizytami w biurze jedynie 2-3 razy w miesiącu
  • kompleksowy onboarding oraz pełne wsparcie dedykowanego buddy, podczas wdrożenia w nowe obowiązki - naszym celem jest stworzenie dla Ciebie komfortowego środowiska pracy, gdzie zawsze możesz liczyć na wsparcie zespołu!
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, zestaw słuchawkowy do telekonferencji, etc.)
  • platforma szkoleniowa oraz szereg specjalistycznych szkoleń wewnętrznych, prowadzonych przez naszych wykwalifikowanych specjalistów
  • możliwość udziału w programie rekomendacji pracowników, który nagradza za polecenia nowych talentów
  • możliwość aktywnego udziału w różnorodnych inicjatywach dobroczynnych, wspierających lokalne społeczności i organizacje
  • biuro zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii 3 Stawy, z dogodnym dojazdem z centrum Katowic oraz dedykowanym parkingiem dla pracowników

  • Praca Katowice
  • Asystent Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293