Asystent(ka) ds. ksiegowości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 4. 2024

Wspólnie z naszym Klientem - międzynarodową firmą dostarczającą usługi oprogramowania w obszarze bankowości, poszukujemy asystentek / asystentów do działu ksiegowości. Firma oferuje dużo możliwości rozwoju, początkowo ta osoba wspiera polski oddział, ale docelowo może pracować z oddziałami zagranicznymi, np. UK, Włochy, Francja, Izrael.

Oferujemy możliwość długofalowej współpracy we wspierającym i motywującym środowisku. Klient oferuje możliwość doszkolenia, atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość praktycznego wykorzystania języka angielskiego.

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe, preferowane finanse/księgowość/ekonomia lub pokrewne
  • znajomość systemów ERP mile widziana (Firma pracuje na ORACLE)
  • dobry poziom języka angielskiego w mowie i piśmie
  • chęci do nauki i rozwoju

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • elastyczny czas pracy,
  • hybrydowy model pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów, składający się z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie.

Zadania

wsparcie zespołu księgowego w codziennych czynnościach, np.

  • wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca zgodnie z procedurami operacyjnymi, standardami korporacyjnymi i lokalnymi wymogami
  • przygotowywanie raportów statystycznych i innych raportów lokalnych
  • utrzymywanie dobrych relacji z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami oraz terminowo odpowiadać na ich zapytania,
  • wspieranie zewnętrznych i wewnętrznych audytorów,
  • identyfikowanie możliwości usprawnienia procesów i aktywnie uczestnictwo w inicjatywach doskonalenia procesów,
  • przygotowywanie różnych raportów i analiz dla kierownictwa wyższego szczebla,
  • odpowiedzialność za doraźne zapytana operacyjne i administracyjne.

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864