Asystent/-ka ds. Technicznych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Willson&Brown
19. 3. 2024

Od ponad 20 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Jesteśmy międzynarodowym liderem w branży POS. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia designu i developmentu, posiadamy największe w branży zasoby produkcyjne. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich. Mamy swoje biura konstrukcyjno-sprzedażowe w Anglii, Francji i Niemczech.
Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Wierzymy w rozwój firmy poprzez rozwój jej pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu. Chcemy umacniać naszą pozycję rynkową oraz wspierać dalszy dynamiczny rozwój firmy.
Twój zakres obowiązków:
-Korzystanie z dokumentacji technicznej oraz koordynowanie zadań z tym związanych
-Praca w autorskim programie firmy do układania kasetek, produktów i grafik promocyjnych Procesowanie danych pomiędzy systemami
-Praca na wzorcowni: układanie kasetek i produktów, mierzenie czy dany element zmieści się na półce, mierzenie dostępnego miejsca, poszukiwanie różnic w rzeczywistości vs w modelu 3D, dokumentacja takich sprawdzeń i pomiarów
-Raportowanie z postępu prac nad projektami
-Obsługa zamówień i zarzadzanie magazynem na części zamienne do szaf kosmetycznych
-Towarowanie ekspozytorów
-Wspieranie i zastępowanie pracowników wzorcowni i magazynu części zamiennych
-Współpraca i merytoryczne wspieranie innych działów również zagranicznych
Nasze wymagania:
-Dobrej organizacji pracy, dokładności, sumienności, zwracania uwagi na szczegóły
-Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole projektowym
-Umiejętności pracy pod presją czasu zgodnie z wyznaczonym harmonogramem
To oferujemy:
-Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych w firmie o stabilnej pozycji na rynku
-Pracę w międzynarodowym, kreatywnym środowisku
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Finansowanie nauki j. angielskiego lub niemieckiego na platformie eTutor
-Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowania do pakietu sportowego

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030