Asystentka / Asystent w Dziale Płac
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Promedica24
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dołączając do nas będziesz:

  • wspierać zespół w pracach administracyjnych
  • dbać o prawidłowy obieg dokumentów w firmie
  • naliczanie wynagrodzeń dla zleceniobiorców
  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie osób w programie płacowym i Płatnik.

Od Ciebie oczekujemy:

  •     wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (kierunki ekonomiczne i finansowe)
  •     znajomości zagadnień kadrowo-płacowych
  •     dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin
  •     bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  •     chęci rozwoju i otwartości na nowe wyzwania
  •     bardzo dobrej organizacji pracy
  •     umiejętności radzenia sobie z presją czasu
  •     mile widziane doświadczenie w dziale płac i znajomość zagadnień komorniczych

Co możemy Ci dać:

  • pracę w sympatycznym i uśmiechniętym zespole pełnym energii do działania
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • kartę lunchową
  • dostęp do platformy e-learningowej
  • komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy
  • program rekomendacji pracowników

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289