Asystentka / Asystent Spedytora Międzynarodowego (K/M)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GEODIS Poland
28. 5. 2024

GEODIS to światowy lider w dziedzinie transportu i logistyki, od ponad 100 lat wspiera Klientów, oferując szeroki wachlarz rozwiązań transportowo-logistycznych. Wizja GEODIS to partnerstwo na rzecz rozwoju Klientów. Osiągamy to poprzez sprawdzone specjalistyczne doświadczenie w pięciu wzajemnie uzupełniających się liniach działalności: Supply Chain Optimization, Freight Forwarding, Contract Logistics, Distribution & Express oraz Road Transport. Jesteśmy obecni w 120 krajach, zatrudniając około 41 000 pracowników. W Polsce dynamicznie rozwijamy swoją działalność, zatrudniając ponad 300 pracowników w 8 lokalizacjach.
Opis stanowiska:

  • wsparcie operacyjne i administracyjne działu spedycji międzynarodowej,
  • monitorowanie i przekazywanie statusu przebiegu transportu,
  • obsługa narzędzi telematycznych i platform B2B klientów,
  • tworzenie i obsługa zleceń transportowych,
  • nawiązywanie współpracy z przewoźnikami.

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • chęć rozwoju zawodowego w kierunku spedytora międzynarodowego,
  • odpowiedzialne i skrupulatne podejście do powierzonych zadań,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność i otwartość,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • poziom języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziani studenci ostatniego roku studiów związanych z logistyką lub absolwentów takich.

Zapewniamy:

  • umowę zlecenie,
  • stabilną, ciekawą pracę w międzynarodowej firmie ze światową renomą,
  • pracę w zgranym, dynamicznym i motywującym do rozwoju Zespole,
  • klarowny i sprawiedliwy system premiowania,
  • przyjazny proces rekrutacji i adaptacji nowych pracowników,
  • ciekawe eventy i wydarzenia firmowe,
  • możliwość wzięcia udziału w inicjatywach społecznych i sportowych,
  • przyjazne biuro z parkingiem dla pracowników.

  • Praca Warszawa
  • Spedytor Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080