Asystentka / Asystent biura
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
EXIM S.A.
28. 5. 2024

Rośniemy, rozwijamy się, a wraz z rozwojem rośnie liczba zadań ogólnoadministracyjnych w naszym biurze, dlatego poszukujemy osoby, która pomoże nam nad tym zapanować.

Poszukujemy:
Chcemy powierzyć tej osobie zadania polegające, w szczególności na:

  • prowadzeniu biura
  • kontroli nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • czuwaniu nad zaopatrzeniem biura w artykuły spożywcze i materiały biurowe
  • sporządzaniu pism
  • prowadzeniu rejestrów
  • wprowadzaniu dokumentów do elektronicznego systemu obiegu dokumentów
  • kontaktach z dostawcami i kontrahentami
  • organizacji i obsłudze spotkań
  • obsłudze urządzeń biurowych
  • koordynowaniu kalendarza spotkań
  • pomocy w organizacji podróży służbowych, w tym rezerwacji biletów i zakwaterowania
  • przyjmowaniu i obsłudze gości biura
  • nadzorze nad czystością i porządkiem w biurze (nadzorowanie firmy sprzątającej)
  • współpracy z działem księgowości w zakresie przygotowywania dokumentów finansowych
  • wsparciu zespołu w innych bieżących projektach biurowo-logistycznych

Dobrze jeśli:

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • odnajdujesz się w pracy przy wielowątkowości zadań w jednym czasie
  • jesteś osobą zorganizowaną i działasz samodzielnie,
  • jesteś osobą z otwartą głową, komunikatywną i zaangażowaną,
  • swobodnie posługujesz się komputerem i programami z pakietu Ms Office
  • znasz angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B (mile widziane)

My możemy Ci zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę u drugiego największego touroperatora w Europie. Dołączając do nas, stajesz się częścią renomowanej organizacji z wieloletnim doświadczeniem.
  • świetną atmosferę w pracy,
  • dobrze skomunikowaną lokalizację biura (Warszawa Żoliborz, 7 minut pieszo od stacji metra i dużej pętli autobusowej i tramwajowej),
  • atrakcyjne zniżki na wakacje dla Ciebie i najbliższych,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia zdrowotnego i karnetów sportowych, karty lunchowe.

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289