Asystenta w Dziale księgowości
  • Wieliszew
Wieliszew, Wieliszew, Mazowieckie, Polska
Anchor Sp. z o.o.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Dla naszego Stałego Klienta
zatrudnimy pracownika na stanowisku:
Asystent Księgowej
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość)
- Znajomość oprogramowania finansowo-księgowego,
- Dobra znajomość Pakietu MS Office,
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
Obowiązki:
- Wystawianie i wysyłka faktur sprzedaży
- Księgowanie faktur zakupu towarów
- Księgowanie wyciągów bankowych
- Archiwizacja dokumentów
- Wsparcie działu księgowości w bieżących zadaniach
Oferujemy:
- Pracę na cały etat w firmie o uznanej pozycji na rynku
- Zatrudnienie na umowę zlecenie a po okresie próbnym na umowę o pracę
- Możliwość zdobycia doświadczenia oraz realne perspektywy rozwoju
- Przyjazną atmosferę w pracy.
Mile widziani studenci kierunków: ekonomia, rachunkowość - po 3-cim roku :)
Zainteresowanych prosimy o C.V z dopiskiem UKS08

  • Praca Wieliszew
  • Asystent Wieliszew
  • Wieliszew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179