Specjalista ds. księgowości z językiem angielskim
  • Łomianki
Łomianki, Łomianki, mazowieckie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Twój zakres obowiązków:

  • Dekretacja/księgowanie dokumentów walutowych
  • Rozliczanie wydatków/pracowniczych delegacji
  • Kontrola dokumentacji, przygotowanie płatności, księgowanie wyciągów bankowych
  • Udział w zamykaniu miesiąca/roku

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie w finansach/księgowości
  • Angielski min. B2
  • Komunikatywność, skrupulatność, chęć do nauki

Plusy:

  • Znajomość niemieckiego

Oferujemy:

  • Stałą pracę, umowa o pracę
  • Międzynarodowe środowisko
  • Możliwość rozwoju i samodzielności
  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie życiowe

  • Praca Łomianki
  • Łomianki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448