Asystenta projektanta sieci i instalacji sanitarnych
  • Skierniewice
Skierniewice, Skierniewice, Łódzkie, Polska
Biuro Projektowo Budowlane WOJTYNAS
8. 5. 2024

Biuro Projektowe w Skierniewicach zatrudni na stanowisko asystenta projektanta sieci i instalacji sanitarnych
Opis stanowiska:
Wykonywanie projektów budowlanych, technicznych, wykonawczych i powykonawczych w zakresie branży sanitarnej: sieci i przyłączy wod-kan i gazu, instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, gazowych, wentylacji i klimatyzacji oraz technologicznych;
Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów. Najlepiej po wydziale Inżynierii Środowiska znajomość programów CAD, np. AutoCad, GstarCad (warunek konieczny) znajomość programów branżowych (InstalSoft, VentPack, Koordynator) znajomość pakietu MS Office; pracowitość i zaangażowanie, zdolność logicznego i analitycznego myślenia, samodzielność
Oferujemy: udział w szerokim spektrum projektów przyjazną atmosferę i warunki pracy; możliwość rozwoju zawodowego i osobistego; szkolenia w zakresie specjalności; pracę w stabilnej firmie; możliwość zdobycia doświadczenia i uprawnień pod nadzorem doświadczonej kadry projektowo-wykonawczej; system wynagrodzenia adekwatny do posiadanych umiejętności i zaangażowania
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 725-375-543 lub e-mail @

  • Praca Skierniewice
  • Asystent Skierniewice
  • Skierniewice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293