Specjalista ds. kadr i płac ze znajomością rachunkowości
  • Skierniewice
Skierniewice, Skierniewice, Łódzkie, Polska
Beata
20. 4. 2024

Firma Woj-Art Sp. z o.o. z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz projektowej zatrudni Kadrową/Księgową.
Obowiązki:
-obsługa kadrowo-płacowa pracowników (kompleksowe prowadzenie akt osobowych, przygotowanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych),
-nadzór nad obowiązkowymi badaniami lekarskimi pracowników, jak również nad szkoleniami BHP,
-prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, nadgodzin, urlopów, zwolnień lekarskich;
-naliczanie i sporządzanie list płac (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne), dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS, PFRON, US przygotowywanie zestawień dotyczących płac,
-współpraca z Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Bankami oraz innymi instytucjami
-wystawianie dokumentów i zaświadczeń dla pracowników,
-ogólne prace administracyjne i wsparcie działu księgowości,
-dekretacja dokumentów, kontrolowanie faktur pod względem formalnym i rachunkowym oraz ich wprowadzanie do księgi głównej i rejestrów VAT,
-przygotowanie raportów na bieżące potrzeby Firmy oraz współpraca z innymi działami Spółki
Wymagania:
-min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kadrowo-płacowym/księgowym
-wykształcenie min. średnie ekonomiczne bądź pokrewne,
-dobrą znajomość przepisów dotyczących prawa pracy, podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych, rachunkowości oraz umiejętność praktycznej interpretacji przepisów,
-dobra komunikacja interpersonalna,
-dodatkowym atutem będzie znajomość procesów dot. zatrudnienia cudzoziemców
-dobra znajomość programu PŁATNIK, Programów pakietu Insert (Gratyfikant, Rewizor), Aga, oraz pakietu MS Office
-znajomość praktyczna różnych form opodatkowania oraz zasad pełnej księgowości/książki przychodów i rozchodów,
-skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji;
Oferujemy:
-Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole nastawionym na współpracę,
-świadczenia socjalne i dodatkowe ( m.in. karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna),
-rozwój kompetencji zawodowych
Możliwość zatrudnienia na niepełny etat.
Kwota wynagrodzenia dotyczy pełnego etatu.

  • Praca Skierniewice
  • Skierniewice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190