Asystent w dziale kadr
  • Gliwice
asystent w dziale kadr
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 4. 2024

Szukasz miejsca by zdobyć pierwsze doświadczenie w obszarze HR? Ukończyłaś/eś studia w tym obszarze i chcesz zdobyć doświadczenie potrzebne na rynku pracy? Świetnie się składa! Poszukujemy kandydatów na stanowisko asystenta w dziale kadr.

To stanowisko jest idealne dla kogoś, kto dopiero zaczyna swoją karierę w obszarze HR i chciałby zdobywać cenne doświadczenie pod okiem doświadczonych specjalistów.

Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia, ale poszukujemy osoby o silnych umiejętnościach komunikacyjnych, zaangażowaniu w naukę oraz chęci do rozwoju w tym obszarze.

Dołącz do nas, a zapewnimy Ci wsparcie, szkolenia oraz możliwości rozwoju zawodowego, które pomogą Ci rozwijać!

Oczekujemy

  • wykształcenia kierunkowego lub osoby w trakcie studiów
  • dyspozycyjności do pracy na pełen etat (poniedziałek-piątek, 8/9-16/17)
  • chęci do pracy stacjonarnej w biurze obok Gliwic
  • dużej chęci nauki i rozwoju
  • zaangażowania w pracę i zdobywanie nowych umiejętności
  • dokładności i skrupulatności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i wiedzy
  • szkolenie i wdrożenie przez specjalistę w danej dziedzinie
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie
  • pracę stacjonarną w miejscowości Szałsza (obok Gliwic)
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • biznesowe dni i godziny pracy
  • pracę na okres 2 miesięcy
  • pracę od zaraz

Zadania

  • codzienne wsparcie specjalistów w obszarze kadrowym
  • prace biurowo-administracyjne
  • przygotowywanie i sprawdzanie e-teczek pracowników
  • skanowanie dokumentów
  • aktualizacji dat szkoleń i badań medycyny pracy pracowników
  • porządkowanie i sprawdzanie poprawności dokumentacji kadrowej

  • Praca Gliwice
  • Asystent Gliwice
  • Specjalista ds. kadr i płac Gliwice
  • Asystent zarządu Gliwice
  • Asystent stomatologiczny Gliwice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gliwice
  • Doradca podatkowy w Polsce Gliwice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179