Lider sekcji w dziale elektrycznym
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
ProPoint S.A.
1. 4. 2024

Od 2008 roku działamy w branży automatyki przemysłowej, świadcząc usługi związane z projektowaniem systemów sterowania, uruchamianiem obiektów przemysłowych, produkcją szaf sterowniczych oraz budowaniem zautomatyzowanych linii produkcyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: DELEGACJE NA TERENIE EUROPY

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie i koordynację pracy podległego zespołu elektryków,

  • nadzór nad terminową realizacją zleceń i zamówień,

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp, ppoż. w miejscu pracy,

  • zapewnianie dostępności narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywania pracy przez zespół,

  • skuteczna realizacja wyznaczonych celów.

Czego oczekujemy:

  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników,
  • znajomość standardów automotive- będzie dodatkowym atutem Kandydata,
  • wysoką dyspozycyjność do zagranicznych wyjazdów służbowych (miesięcznie 70-80% czasu pracy w delegacji) – warunek konieczny,
  • umiejętności planistyczne i organizacyjne,
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego, lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • korzystne warunki finansowe,
  • specjalistyczne szkolenia oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w projektach dla międzynarodowych kontrahentów z branży motoryzacyjnej,
  • dostęp do nowych technologii stosowanych w przemyśle,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna i wiele innych),
  • ciągły rozwój zawodowy.

  • Praca Gliwice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gliwice
  • Doradca podatkowy w Polsce Gliwice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315