ASYSTENT TECHNOLOGA- PROJEKTOWANIE PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH
  • Zagnańsk
Zagnańsk, Kajetanów 130, 26-050 Zagnańsk, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie
"KH - KIPPER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
23. 3. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- projektowanie procesów technologicznych: toczenie, frezowanie, wypalanie, spawanie
- dobór narzędzi do obróbki skrawaniem
- optymalizacja procesów produkcji detali
- prowadzenie dokumentacji technologicznej

Inne wymagania
Wykształcenie minimum średnie techniczne, znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem, znajomość rysunku technicznego, obsługa programu AutoCad,
komunikatywności, umiejętności pracy w zespole oraz systematyczności.
Opis stanowiska:
- Projektowanie procesów technologicznych: toczenie, frezowanie, wypalanie, spawanie.
- Dobór narzędzi do obróbki skrawaniem.
- Optymalizacja procesów produkcji detali.
- Prowadzenie dokumentacji technologicznej.
Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.
- Możliwość przystąpienia do opieki medycznej.
- Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISPORT, piknik rodzinny, impreza firmowa)
- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie branżowe

  • Praca Zagnańsk
  • Asystent Zagnańsk
  • Zagnańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190