Asystent Projektowania Systemów Elektrycznych
  • Reguły
, Reguły, mazowieckie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
26. 4. 2024

Obowiązki:

  • Projektowanie 3D;
  • Kreowanie instalacji w dużych obiektach (np. szpitale, centra danych);
  • Rozwój zawodowy pod okiem ekspertów;
  • Szybkie przygotowywanie i realizacja projektów;
  • Rejestracja wyników projektowych na budowach.

Wymagania:

  • Wiedza o instalacjach elektrycznych;
  • Zapał do nauki, inicjatywa;
  • Umiejętność obsługi oprogramowania CAD;
  • Podejście inżynierskie, rozwiązywanie problemów;
  • Minimum rok doświadczenia;
  • Komunikatywność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na umowę lub B2B;
  • Wysokie wynagrodzenie plus premie;
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Angaż w innowacyjne projekty;
  • Narzędzia pracy (komputer, telefon);
  • Brak dress codu;
  • Integracja, parking.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

120 456
20 532