Asystent projektanta sieci elektroenergetycznych
  • Jabłonna
Jabłonna, Jabłonna, mazowieckie, Polska
T-Energy Sp. z o.o.
28. 4. 2024

T-ENERGY jest uznanym na rynku biurem projektowym. Głównym aspektem naszej działalności jest wykonywanie projektów w zakresie elektroenergetyki niskich i średnich napięć. W swoich działaniach stawiamy na profesjonalizm, a naszym największym potencjałem są ludzie którzy tworzą tą firmę. Dołącz do nas.

Obowiązki

  • nadzór nad projektem
  • opracowanie dokumentacji w zakresie sieci elektroenergetycznych nn i SN
  • realizacja bieżących zadań projektowych
  • udział w spotkaniach z Klientami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ew. studia zaoczne)
  • zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze projektowania sieci elektroenergetycznych
  • znajomość środowiska CAD
  • znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel)
  • prawo jazdy kategorii B
  • doświadczenie przy projektowaniu sieci elektroenergetycznych mile widziane
  • uczciwość, sumienność, samodzielność

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów zapewniających rozwój zawodowy
  • możliwość udokumentowania praktyki do uprawnień budowlanych
  • opiekę doświadczonego projektanta podczas okresu wdrożeniowego
  • możliwość uzyskania premii rocznej
  • pracę w firmie wśród młodych profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • przyjazną atmosferę bez korporacyjnego podejścia

  • rekrutacja do naszego biura znajdującego się pod adresem: ul. Odkryta 29B/1 Warszawa
  • zapraszamy do wizyty na naszej stronie www.t-energy.pl

  • Praca Jabłonna
  • Asystent Jabłonna
  • Asystent Jabłonna Lacka
  • Jabłonna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293